Політика безпеки

Надання інформації Клієнтом.

При реєстрації на Сайті Клієнт надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адреса електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.

При оформленні замовлення Клієнт може надавати таку інформацію: Прізвище, Ім'я, По батькові, адреса для доставки замовлень, номер контактного телефону.

Надаючи свої персональні дані при авторизації / реєстрації на сайті, Клієнт погоджується на їх обробку протягом невизначеного терміну з метою виконання Продавцем своїх зобов'язань перед клієнтом, продажу їм товарів і надання послуг, надання їм довідкової інформації, а також з метою просування товарів, робіт і послуг. При обробці персональних даних Клієнта інтернет-магазин керується Законом "Про персональні дані" і локальними нормативними документами.

Клієнт має право отримати інформацію, що стосується обробки його персональних даних (в т.ч. про способи і цілі обробки, про осіб, які мають доступ до його персональних даних або яким можуть бути розкриті персональні дані на підставі договору з інтернет-магазином або на підставі Закону України, про терміни обробки).

 

Використання інформації наданої Клієнтом і одержуваної Продавцем.

Продавець використовує надані Клієнтом дані протягом всього терміну реєстрації Клієнта на Сайті з метою:

- для реєстрації / авторизації Клієнта на Сайті;

- для обробки замовлень Клієнта і виконання своїх зобов'язань перед Клієнтом;

- для здійснення діяльності з просування товарів та послуг;

- аналізу купівельних особливостей Клієнта і надання персональних рекомендацій.

 

Особисті відомості та безпека:

1. Інтернет-магазин lyntik.com.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.


2. У певних обставинах інтернет-магазин lyntik.com.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.


3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".


4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин lyntik.com.ua з Вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.


5. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.