Інформація про доставку

Доставка замовлень по Україні

Вартість доставки 

Доставка замовлень по Україні безкоштовна, при сумі замовлення більше 1000 гривень. У даному випадку ми залишаємо за собою право вибору перевізника. При сумі замовлення до 1000 гривень, вартість доставки по Україні оплачується покупцем за тарифами компанії вантажоперевізника. 

Оплата: 
Робити замовлення по телефону, на сайті або електронною поштою.
 
Ми уточнює наявність товару, зв'язуємося з Вами уточнюючи адресу, ПІБ і час доставки, при необхідності висилає Вам на електронну адресу, або телефон рахунок до оплати з реквізитами магазину.

Види оплати:

  1. готівковий розрахунок (Ви оплачуєте замовлення готівкою при отриманні на складі перевізника або кур'єру).
  2. поповненням карткового рахунку Приват Банк www.privatbank.ua/. За допомогою поповнення карткового рахунку через Приват Банк ви можете здійснювати оперативні переклади готівкових коштів через велику регіональну мережу банку, причому в будь-якому з 3000 філій і відділень по всій Україні, кількість яких постійно збільшується. 

Після відправки замовлення ми повідомимо Вам номер вантажної декларації, і орієнтовну дату прибуття у ваше місто. Коли настане ця дата, зателефонуйте в транспортну компанію, назвіть номер декларації і дізнайтеся, чи прибув ваш вантаж. 

Способи доставки  

Доставка замовлень по Україні здійснюємо через компанії: 
        
"Ін-Тайм": http://www.intime.ua
 
"Нова Пошта": http://novaposhta.ua. 
Розрахувати вартість доставки можна на сайті компаніїї https://novaposhta.ua/delivery.
 
Більш детальну інформацію, адреси та телефони представництв у вашому місті Ви можете отримати на офіційному сайті транспортних компаній.
 
Замовлений товар буде відправлений в день замовлення, у виняткових ситуаціях відправка може займати до 3х днів. Час доставки Вашого замовлення залежить від віддаленості вашого населеного пункту від міста Шпола, Черкаської області і від обраної служби доставки. 

Перед тим, як відправитися для отримання свого замовлення в транспортну компанію - переконайтеся, що Ви взяли з собою паспорт - необхідний для отримання вантажу. 

Важливо! Ви платите за замовлені дитячі товари рівно ту суму, яка вказана на сайті. Умови доставки регулюються виключно тією інформацією, яка вказана в розділі "Інформація про доставку". Ніяких додаткових платежів не потрібно.

Товар відправляється протягом 1-3 днів після оформлення замовлення. Термін виконання доставки може збільшуватися через те, що замовлення надійшло у вихідні або святкові дні. Тому, просимо Вас робити свої замовлення завчасно.