• Набір для вишивки великим бісером і стрічками Метелик БВ-02-05

Набір для творчості з бісером та стрічками зачарує Вас своєю красою і простотою виготовлення вишивки. 8+


У комплект входить:

багетна рамка, "Венеціанське полотно" з нанесеною схемою, інструкція "майстер - клас", голка для стрічок, нитки, атласні стрічки, підкладка для фіксації полотна в рамці, 10 видів крупного бісеру, голка для бісеру.

«Вишивка великий бісер і стрічками» - це гарна картина, виконана своїми руками! Набір для творчості призначений для спільного заняття рукоділлям з дітьми, або для дітей від восьми років. Змішана техніка із застосуванням стрічок та бісеру дозволить зробити роботу цікавою і незвичною. Оригінальний венеціанський полотно з нанесеною схемою - вишивкою робить роботу простою навіть для новачка! Зображення має фото художню точність і рельєф як у картини, написаної маслом. Такий подарунок напевно оцінять оточуючі, до того ж, він буде по істині унікальним. Технічний прогрес крокує стрімкими темпами. Новаторами у винаході «Венеціанського полотна» стали італійські ремісники. На відміну від звичайного полотна в тому, що на одну сторону полотна нанесений тонкий шар грунтовки спеціального латексу, що забезпечує комфортне ковзання нитки і стримуе її розпускання. Так само не важлива перевага полотна у тому, що віно не розтягується в процесі вишивки.

На лицьову сторону за допомогою сучасного обладнання з використанням високоякісних фарб нанесений малюнок, за якістю порівнянний з печаткою на папері.

Як вишивати великим бісером та стрічками:

1. Підготовка пялец.

Візьміть з набору рамку, від'єднайте задню стінку (підкладку). Рівномірно натягуючи полотно від центру до кутів, прикріпіть його кнопками до зворотної сторони рамки. Правильно закріпивши полотно, Ви зможете використовувати рамку як пяльца. Дану роботу так само можна вишивати без допомоги пяльца (тримаючи полотно в руках).

2.Вишівка стрічками.

Для цього нам знадобляться стрічки і велика голка з нашого набору. Вишивати стрічками слід в техніці «прямого стібка», в напрямку, вказаному на схемі «стрілками». Більш докладні дії про вишивку стрічками описані в інструкції «Майстер-Клас», що знаходиться всередині коробки.

3.Вишівка бісером.

Візьміть бісер, нитки і малу голку з набору. бісер пришивається на полотно в місця, зазначені кружечками, відповідними кольором бісеру.

4. Прикрашаємо вишивку рамкою.

Візьміть Вашу готову роботу, візуально відцентруйте полотно і прикладіть його до підкладки, зафіксуйте виріб в рамці.


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Набір для вишивки великим бісером і стрічками Метелик БВ-02-05

  • Артикул: БВ-02-05
  • Наявність: 1
  • 110,00₴


Теги: Набір для вишивки великим бісером і стрічками Метелик БВ-02-05